MENU

ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΧΙΟ

ακτοπλοϊκώς ή αεροπορικώς;

Πέταξε στη Χίο μέσω Αθήνας

•    Olympic Air– Phone number: 0030 801 801 0101 & 0030 210 3550500 – Website: www.olympicair.com
•    Aegean Airlines – Phone number: 801 11 20000 , (+30) 210 6261000 – Website: https://en.aegeanair.com/
•    Sky Express – Phone number: 0030 801 11 282828, 2810 223800 -Website: www.skyexpress.gr

Πέταξε στη Χίο μέσω Θεσσαλονίκης

•    Olympic Air- Phone number: 0030 801 801 0101 & 0030 210 3550500 – Website: www.olympicair.com
•    Aegean Airlines – Phone number: 801 11 20000 , (+30) 210 6261000 – Website: https://en.aegeanair.com/
•    Sky Express – Phone number: 0030 801 11 282828, 2810 223800 -Website: www.skyexpress.gr

Πέταξε  στη Χίο μέσω Σάμου, Ρόδου, Λέσβου, Λήμνου

•    Olympic Air– Phone number: 0030 801 801 0101 & 0030 210 3550500 – Website: www.olympicair.com

 

Βρες πτήση μέσω https://www.skyscanner.net
Αεροδρόμιο Χίου: 0030 22710 81400

Πειραιάς - Λιμάνι Χίου

  • Blue Star Ferries – Phone number: 0030 18130 & 0030 210 8919800 – Website: www.bluestarferries.gr
  • Hellenic Seaways – Phone number: 0030 210 4199000 – Website: www.hellenicseaways.gr

Λαύριο - Μεστά (Χίος)- Αγ. Ευστράτιος - Λήμνος- Καβάλα

Hellenic Seaways – Phone number: 0030 210 4199000 – Website: www.hellenicseaways.gr

Πειραιάς - Ικαρία - Σάμος - Χίος - Λέσβος - Λήμνος - Καβάλα

Hellenic Seaways – Phone number: 0030 210 4199000 – Website: www.hellenicseaways.gr

Χίος - Οινούσσες - Χίος

Sunrise Tours – Website: www.sunrisetours.gr

Χίος - Ψαρά - Χίος

Phaethon – www.phaethontravel.com

Χίος - Τσεσμέ (Τουρκία)

Kanaris Tours – www.kanaristours.gr
Sunrise Tours – www.sunrisetours.gr
Ege Birlik – www.egebirlik.eu
Erturk Lines – www.erturk.com.tr

 

Λιμεναρχείο  Χίου

Phone number: 0030 22710 44433